Loading...

IMPREGNAT HYDROFOBOWY
HYDROSAFEGUARD

NIEWIDZIALNA I ODDYCHAJĄCA POWŁOKA ODPYCHAJĄCA WODĘ.

Woda jest podstawowym czynnikiem wpływającym na destrukcję materiałów budowlanych. Zwiększając swoją objętość w trakcie zamarzania powoduje powstawanie licznych pęknięć, które nie tylko wpływają na negatywny odbiór wizualny elementów budowlanych, ale również mogą obniżać wytrzymałość budynków. Ponadto zawilgocone ściany wewnątrz budynków mieszkalnych mogą prowadzić do licznych chorób (szczególnie układu oddechowego) poprzez rozwój szkodliwych grzybów i pleśni. Większość preparatów dostępnych na rynku ma na celu pozbycie się problemu, a nie jego zapobieganiu. Skutecznym rozwiązaniem powyższych problemów jest zastosowanie substancji hydrofobowej.

WŁAŚCIWOŚCI HYDROSAFEGUARD

Różnorodność materiałów

  • Przezroczystość
  • Hydrofobowość
  • Wysoka trwałość
  • Korzystna cena

BEZBARWNA IMPREGNACJA

Wszystkie produkty gwarantują pełną transparentność po zaimpregnowaniu powierzchni. Czyni to preparat bardzo wszechstronnym, ponieważ nie prowadzi on do uszkodzenia, przebarwienia materiału (w tym powierzchni ozdobnych). Dzięki przezroczystości produktów HydroSafeGuard istnieje możliwość aplikacji na powierzchnie szklane, bez ryzyka wystąpienia mlecznego osadu (jak w przypadku większości hydrofobizatorów).

Produkty firmy HydroSafeGuard odznaczają się wysoką hydrofobowością na zaimpregnowanych materiałach. Dzięki tej właściwości woda nie wsiąka w podłoże- nie prowadzi do jego destrukcji w trakcie zamarzania.

TRWAŁOŚĆ POWŁOKI

Produkty posiadają bardzo wysoką trwałość, dzięki temu, że substancja aktywna wiąże się chemicznie z podłożem. Takie połączenie sprawia, że powierzchnie są wyjątkowo trwałe na czynniki środowiskowe takie jak: wahania temperatur, promieniowanie słoneczne (promieniowanie UV) czy zaleganie śniegu. Ponadto zaimpregnowane powierzchnie posiadają cechy hydrofobowości nawet po starciu powierzchni wierzchniej, ponieważ penetracja preparatu wynosi do 1cm. Preparaty HydroSafeGuard impregnują podłoża mineralne nadając im trwałą hydrofobowość.

Testy wykonywano na następujących podłożach: beton architektoniczny, towarowy, komórkowy, kostka brukowa, piaskowiec, marmur, granit, cegła – czyli na materiałach najczęściej spotykanych w budownictwie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przy produkcji substancji aktywnej cena preparatu znacznie spadła. Niska cena przy wysokiej wydajności pokrycia sprawia, że produkty aspirują do miana lidera w branży ochrony przed szkodliwym działaniem.

POBIERZ DOKUMENTY PDF