Loading...

   W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynkowe stworzyliśmy nowy, bezalkoholowy oraz bezwonny dezynfektant SeptoGuard wykazujący działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze w tym wirusa SARS-Cov-2 w czasie poniżej 1 minuty.

      Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych wydał pozwolenie nr 3645/TP/2021 na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego SeptoGuard.

Dezynfektant SeptoGuard jest bezpieczny w użytkowaniu. Jego uniwersalna formuła nadaje się do dezynfekcji urządzeń oraz powierzchni zmywalnych w tym również tych, które mają bezpośredni kontakt z żywnością. Płyn przeznaczony jest do dezynfekcji w obszarach: kuchnie, łazienki, pokoje, pomieszczenia sanitarne, sauny, urządzenia elektroniczne, klamki, przewijaki dla dzieci, karty płatnicze, koszyki sklepowe, uchwyty, przyciski i powierzchnie w środkach komunikacji. Z tego powodu jest szczególnie polecany właścicielom małych i dużych przedsiębiorstw, w których jeden uniwersalny i skuteczny produkt zdecydowanie zwiększa wygodę użytkowania. Produkt jest gotowy do użycia.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

  • Możliwe wielkości opakowań jednostkowych: butelka HDPE 0,5l z triggerem; kanister HDPE 5l
  • Minimalne zamówienie to: 1 paleta

opakowanie

ilość opakowań na palecie

ilość litrów na palecie

butelka HDPE 0,5l z triggerem

780

390

kanister HDPE 5l

114

570

  • Realizacja zamówienia:

ilość

czas realizacji zamówienia

warunek

poniżej 10 ton

10 dni roboczych

wpłata zaksięgowana na koncie/ przesłanie potwierdzenia przelewu

powyżej 10 ton

przesyłka 1 tony dziennie lub 10 ton co 10 dni roboczych

wpłata zaksięgowana na koncie/ przesłanie potwierdzenia przelewu