HydroSafeGuard | Home_test
15820
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15820,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
Chcesz wiedzieć więcej?

Niewidzialna i oddychająca powłoka odpychająca wodę

Woda jest podstawowym czynnikiem wpływającym na destrukcję materiałów budowlanych. Zwiększając swoją objętość w trakcie zamarzania powoduje powstawanie licznych pęknięć, które nie tylko wpływają na negatywny odbiór wizualny elementów budowlanych, ale również mogą obniżać wytrzymałość budynków. Ponadto zawilgocone ściany wewnątrz budynków mieszkalnych mogą prowadzić do licznych chorób (szczególnie układu oddechowego) poprzez rozwój szkodliwych grzybów i pleśni. Większość preparatów dostępnych na rynku nie zapobiega pojawieniu się problemu a jedynie zwalcza jego skutki. Skutecznym rozwiązaniem powyższych problemów jest zastosowanie substancji hydrofobowej.
raindrops-1183711-1600x1200

Wszystkie produkty gwarantują pełną transparentność po zaimpregnowaniu powierzchni. Czyni to preparat bardzo wszechstronnym – aplikacja HSG nie prowadzi on do uszkodzenia czy przebarwienia materiału (w tym powierzchni ozdobnych). Dzięki przezroczystości produktów HydroSafeGuard można ich używać także na powierzchniach szklanych, bez ryzyka wystąpienia mlecznego osadu (jak w przypadku większości hydrofobizatorów).

DSC_0155m

Produkty firmy HydroSafeGuard odznaczają się wysoką hydrofobowością na zaimpregnowanych materiałach. Dzięki tej właściwości woda nie wsiąka w podłoże- nie prowadzi do jego destrukcji w trakcie zamarzania.

hammer-1187752

Produkty posiadają bardzo wysoką trwałość, dzięki temu, że substancja aktywna wiąże się chemicznie z podłożem. Takie połączenie sprawia, że powierzchnie są wyjątkowo trwałe na czynniki środowiskowe takie jak: wahania temperatur, promieniowanie słoneczne (promieniowanie UV) czy zaleganie śniegu. Ponadto zaimpregnowane powierzchnie posiadają cechy hydrofobowości nawet po starciu powierzchni wierzchniej, ponieważ penetracja preparatu wynosi do 1cm.

Preparaty HydroSafeGuard impregnują podłoża mineralne nadając im trwałą hydrofobowość. Testy wykonywano na następujących podłożach: beton architektoniczny, towarowy, komórkowy, kostka brukowa, piaskowiec, marmur, granit, cegła – czyli na materiałach najczęściej spotykanych w budownictwie.

photo-1528031069244-0b780c7aeb52

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przy produkcji substancji aktywnej cena preparatu znacznie spadła. Niska cena przy wysokiej wydajności pokrycia sprawia, że produkty aspirują do miana lidera w branży ochrony przed szkodliwym działaniem.

Produkty

Co chcesz zabezpieczyć? Poznaj nasze produkty.

Partnerzy

Spółka posiada listy intencyjne od potencjalnych klientów i dystrybutorów z Polski oraz Chin:

Kontakt

Zostaw nam wiadomość – odpowiemy jak najszybciej.

Email:      SALES@HYDROSAFEGUARD.COM